Корзина
1 отзыв
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

Опромінювачі фізіотерапевтичні

Для проведення загальних і місцевих опромінень в лікарнях і санітарно-профілактичних установах використовують опромінювачі фізіотерапевтичні. В нашому інтернет-магазині ви маєте можливість придбати стаціонарні і настільні моделі даного пристрою. Бактерицидний ртутно-кварцовий опромінювач позитивно впливає на організм хворої людини та очищує приміщення від бактерій.


Бактерицидні ртутно-кварцові опромінювачі фізіотерапевтичні


В наявності є різні моделі фізіотерапевтичних опромінювачів  українського виробництва. Кожна з них відрізняється габаритами, конструкцією, призначенням. За допомогою ртутно-кварцового бактерицидного приладу ви зможете вилікувати:

  • захворювання нервової системи, кісток, суглобів;
  • гострі захворювання внутрішніх органів;
  • наслідки пошкоджень опорно-рухового апарату;
  • патології дихальних шляхів, вух.

Бактерицидне фізіотерапевтичне обладнання дуже просте в експлуатації, характеризується високою ефективністю і споживає мінімум електроенергії. Більше інформації по кожній моделі ртутно-кварцового опромінювача можна отримати на сайті або у менеджерів-консультантів компанії. Вони обов’язково допоможуть обрати стаціонарний або настільний лікувальний прилад з необхідними параметрами.


Стаціонарні і настільні фізіотерапевтичні опромінювачі 


Бажаєте замовити бактерицидний ртутно-кварцовий опромінювач фізіотерапевтичний? Цей корисний пристрій стане в нагоді в державних і приватних лікарнях, фізіотерапевтичних центрах, санаторіях, тощо. Замовляйте стаціонарні моделі для опромінення приміщень, або настільні — для обробки верхніх дихальних шляхів і порожнин вух. Гарантуємо відмінну якість продукції, повну відповідність жорстким стандартам безпеки і ефективності. Замовляйте настільні або стаціонарні фізіотерапевтичні опромінювачі по вигідним цінам. Доставляємо медичне обладнання по всій Україні!

в виде галереив виде списка