Корзина
Нет отзывов, добавить
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

Ультразвукова терапiя

Ультразвукова терапія успішно використовується в медицині і косметології. За допомогою звукових хвиль можна лікувати різноманітні захворювання, відновлювати пошкоджені дільниці шкіри, тощо. Апарат ультразвукової терапії — це дуже ефективний і зручний у використанні прилад, який генерує механічні коливання і впливає ними на окрему ділянку тіла. Замовити портативні ультразвукові пристрої Біомед, Медтеко, BTL можна в нашому інтернет-магазині.


Портативні апарати ультразвукової терапії


На сайті представлено кілька моделей приладів для виконання ультразвукової терапії на базі лікарні або окремого кабінету. Продукція Біомед, Медтеко, BTL має портативні розміри, дуже зручна у керуванні і експлуатації, з нею легко розібратися навіть недосвідченому спеціалісту. Апарат ультразвукової терапії буде корисним у фізіотерапії, косметології, стоматології та інших галузях сучасної медицини. Кожна модель портативного апарату ультразвукової терапії має унікальні властивості і специфіку використання — уважно читайте описи на сайті або зверніться по допомогу до наших менеджерів. Консультанти компанії обов’язково порекомендують пристрій з найкращою ціною і всіма необхідними функціональними можливостями від перевірених виробників Біомед, Медтеко, BTL.


Апарати ультразвукової терапії Біомед, Медтеко, BTL


Апарати ультразвукової терапії від Біомед, Медтеко, BTL добре зарекомендували себе на українському ринку медичного обладнання. Ними легко і приємно користуватися, ефект стає помітним дуже швидко (тривалість залежить від проблеми). Ультразвукова терапія є дуже популярною сферою, до якої звертаються працівники державних і приватних лікувальних установ. Замовляйте портативні апарати від перевірених виробників Біомед, Медтеко, BTL  в нашому інтернет-магазині і можете бути впевненими у його високій якості, надійності і чесній ціні. 

в виде галереив виде списка