Корзина
1 отзыв
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

УВЧ-терапiя

Ультрависокочастотна терапія є одним із сучасних методів лікування запальних процесів та інших захворювань у лікувально-профілактичних закладах терапевтичного, неврологічного, хірургічного, психіатричного, акушерсько-гінекологічного та інших напрямків. За допомогою спеціалізованого устаткування на пошкоджені тканини створюється лікувальний вплив електромагнітного поля, під дією якого локалізується запалення, знижується артеріальний тиск, а також прискорюється загоєння пошкоджених тканин (епітелізація). Крім цього, за допомогою обладнання для УВЧ-терапії знижується чутливість нервових рецепторів пацієнта до подразнення, а також стимулюється діяльність парасимпатичної нервової системи.
Придбати високоякісне оснащення для проведення ультрависокочастотної терапії «Ундатерм» від вітчизняного виробника «Біомед» по найкращим цінам можливо тільки у нашому інтернет-каталозі.

 

Особливості обладнання для ультрависокочастотної терапії «Ундатерм»

 


Представлене в даному розділі нашого каталогу обладнання для УВЧ-терапії «Ундатерм» від компанії «Біомед» має ряд позитивних особливостей, що якісно вирізняють їх серед аналогічних приладів інших постачальників:

  • володіють широкими можливостями для налаштування, яке може виконуватися як у ручному, так й у автоматичному режимі (в залежності від моделі пристрою);
  • здійснюють м’який лікувальний вплив на організм пацієнта, не викликаючи негативних реакцій у процесі роботи;
  • уніфікований зручний для роботи дизайн, зрозумілий та простий процес налаштування.

 

Придбання обладнання для УВЧ-терапії від «Біомед»

 


Наша компанія реалізує лише високоякісні апарати для ультрависокочастотної терапії по вигідним цінам від виробника. Надається офіційна гарантія на устаткування. У наявності присутнє обладнання для УВЧ-терапії марки «Ундатерм» від бренда медичних інструментів «Біомед», яке повністю відповідає вимогам безпеки, про що свідчить відповідний сертифікат.

в виде галереив виде списка