Корзина
1 отзыв
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

МЕДИЧНІ ОСВІТЛЮВАЧІ

Якість надання медичних послуг, особливо проведення хірургічних операцій, сильно залежить від якості освітлення. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати пересувні, стельові, настінні медичні освітлювачі. Реалізуємо хірургічні світильники, операційні лампи та інші прилади для лікарень. Майже 70 одиниць першокласної продукції доступно клієнтам нашої компанії. 


Хірургічні світильники, операційні лампи


Весь асортимент медичних освітлювачів можна поділити на три категорії:

  • пересувні;
  • стельові;
  • настінні.

Хірургічні світильники і операційні лампи забезпечують необхідний рівень світла, споживають мінімум електроенергії, надійні і мають великий робочий ресурс. Продукція українського виробництва (Biomed) ідеально підходить для перев’язок, хірургічних втручань, діагностичних обстежень, оглядів. Її можна використовувати у будь-яких галузях сучасної медицини. Детальний опис кожного хірургічного світильника, операційної лампи є на сайті. Менеджери компанії завжди готові надати професіональну консультацію і допомогти зробити вірний вибір необхідного обладнання. В наявності завжди є пересувні, стельові, настінні освітлювачі.


Пересувні, стельові, настінні медичні освітлювачі


Якщо ви шукаєте недорогі і надійні у користуванні пересувні, стельові або настінні медичні освітлювачі, в нашому каталозі точно є те, що вам може сподобатися. Реалізуємо хірургічні світильники, операційні лампи та інші пристрої з доставкою по Україні. Висока якість продукції успішно поєднується з відмінними технічними параметрами: рівнем світла, енергоспоживанням, терміном служби, тощо. Наші освітлювачі легко монтуються і є простими в експлуатації. Для замовлення пересувних, настінних і стельових медичних освітлювачів  залиште заявку онлайн або зателефонуйте в робочий день за вказаними на сайті телефонами. Готові до співпраці з державними і приватними лікарнями.

в виде галереив виде списка
1 2 ... 6