Корзина
1 отзыв
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

Дозатори автоматизовані шприцеві

Проведення складних хірургічних втручань потребує граничної точності виконання усіх етапів й операцій. Зокрема, це стосується інфузійних операцій — вливання в організм пацієнта інфузних лікарських препаратів у потрібному розмірі на протязі певного проміжку часу. Очевидно, що у ручному режимі майже неможливо забезпечити таку необхідну точність, тому для виконання даних операцій використовується спеціальне обладнання — шприцеві інфузійні насоси, станції, автоматизовані шприцеві дозатори тощо. За допомогою даного оснащення можливо забезпечити оптимальну точність введення необхідних лікарських засобів у будь-якому потрібному розмірі.
Замовити необхідне обладнання для вливання інфузних розчинів від вітчизняного виробника «Біомед» по вигідним цінам можливо тільки в нашому інтернет-магазині.

 

Переваги інфузійних шприцевих насосів та станцій

 


Представлені у даному розділі нашого каталогу інфузійні станції, насоси шприцеві, автоматизовані дозатори та інше обладнання від українського виробника «Біомед» мають ряд важливих переваг перед аналогічним устаткуванням інших постачальників:

  • забезпечують найбільш безпечне так контрольоване введення інфузних лікарських препаратів завдяки звуковій та візуальній системам сигналізації;
  • можливість налаштування оптимального введення конкретного препарату у конкретних дозах завдяки широким можливостям регулювання швидкості та об’єму;
  • низький рівень споживання енергії під час роботи, можливість функціонування у комплексі з іншим обладнанням.

 

Замовлення обладнання «Біомед» для вливання інфузних розчинів

 


Інтернет-магазин Medservice пропонує найбільш вигідні умови для придбання інфузійних станцій, насосів шприцевих, автоматизованих дозаторів від вітчизняного виробника компанії «Біомед». Все обладнання є сертифікованим та має офіційну гарантію.

в виде галереив виде списка