Корзина
1 отзыв
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

ОПЕРАЦІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ

Успіх хірургічної операції напряму залежить від правильно поставленої задачі, професіоналізму лікаря і якості операційного обладнання. У цьому каталозі представлені найкращі моделі мікроскопів, хірургічних світильників, відсмоктувачів та автоматичних дозаторів, які стануть вашими найкращими помічниками під час проведення маніпуляцій. З їхньою допомогою ви можете створити для себе ідеальні умови для роботи, а значить, успішно завершити операцію і врятувати чиєсь життя. Ми пропонуємо виключно сертифіковані моделі, які вже мають усі міжнародні сертифікати якості.

 

Асортимент операційного обладнання

 

Ми обираємо для наших каталогів тільки найкращі моделі операційного обладнання, адже від них може залежати чиєсь життя. Зазначимо, усі представлені моделі наділені довгим строком використання, вони будуть вірно служити вам протягом багатьох років. Також вони без проблем витримують безперебійну роботу протягом довгого часу — інтенсивний режим не зашкодить ефективності. Якісні, надійні та ефективні мікроскопи, хірургічні світильники, відсмоктувачі та автоматизовані дозатори доволі прості в роботі, а також дозволять вам показати найкращий результат.

 

Мікроскопи, хірургічні світильники, відсмоктувачі, автоматизовані дозатори

 

Головною задачею усіх представлених в цьому каталозі моделей операційного обладнання є створення ідеальних умов для праці хірурга. З допомогою мікроскопів ви можете здійснювати надзвичайно важливі маніпуляції: хірургічні світильники допоможуть чітко бачити поле роботи, відсмоктувачі приберуть з робочої зони кров або інші рідини, що заважають операції. Вірними помічниками для вас стануть і автоматизовані дозатори, адже з їхньою допомогою можна швидко визначити потрібну дозу ліків.

в виде галереив виде списка
1 2 3