Корзина
1 отзыв
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

Холтер ЕКГ і АТ

Добове дослідження змін показників електрокардіограми і артеріального тиску допомагає чітко реагувати на можливі проблеми в роботі серця і своєчасно надати потрібну допомогу. Холтер ЕКГ або АТ дозволяє робити холтерівське моніторування в стаціонарних і амбулаторних умовах. Якісна медична техніка з високими експлуатаційними характеристиками і адекватною ціною допоможе вам суттєво покращити якість медичних послуг і подбає про ваших пацієнтів. Високоякісні холтери ЕКГ і АТ, обладнання для холтерівського моніторування від компанії “Медсервіс Плюс ЛТД”.


Обладнання для холтерівського моніторування електрокардіограми, артеріального тиску


В наявності є понад 10 моделей холтерів ЕКГ і АТ. Продукція від перевірених виробників відрізняється великою кількістю переваг, що роблять холтерівське моніторування, електрокардіограму і вимірювання артеріального тиску максимально зручним і точним:

  • компактні розміри приладів для електрокардіограми;
  • інформативний екран;
  • сучасний інтерфейс зв’язку;
  • легкість налаштувань холтерів ЕКГ та АТ;
  • багато режимів роботи;
  • мінімум технічних шумів тощо.

Зверніться до наших менеджерів-консультантів для отримання професійної допомоги з вибору обладнання для добового холтерівського моніторування, а також електрокардіограми та вимірювання артеріального тиску — всі вони добре розуміються на асортименті і завжди готові запропонувати пристрої з необхідними характеристиками. Консультуємо в телефонному режимі з понеділка по п’ятницю.


Фірмові холтери ЕКГ, АТ для добового контролю


Забезпечити добовий контроль за електрокардіограмою і змінами артеріального тиску допоможуть фірмові холтери ЕКГ, АТ. Реалізуємо високоякісне сучасне обладнання для холтерівського моніторування стану хворої людини за дуже низьким цінами. Гарантуємо повну відповідність добових холтерів ЕКГ і АТ вказаним на сайті параметрам і максимально вигідні умови доставки. Наша компанія точно знає, що запропонувати для збільшення якості медичних послуг. Дзвоніть і замовляйте холтери ЕКГ, АТ у надійного постачальника!

в виде галереив виде списка