Корзина
1 отзыв
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

Дефібрилятори

Портативні та стаціонарні дефібрилятори представляють собою важливий вид медичного обладнання, який застосовується при критичному стані пацієнта —  коли наступає зупинка серця. Суть роботи даного пристрою проявляється у впливі на серцевий м’яз за допомогою одиночного короткого (0,01 секунд) електричного імпульсу. За його допомогою серце виводиться із стану фібриляції, в якому його окремі м’язові групи скорочуються неодноманітно й не координовано.
Сучасні технології дозволяють розробляти автоматичні кардіодефібрилятори-монітори для серця, що мають максимально простий механізм управління та здатні самостійно визначати поточний стан пацієнта. Придбати їх за найбільш вигідними цінами можливо у нашому інтернет-магазині.

 

Особливості портативних та стаціонарних автоматичних дефібриляторів

 


Представлені в даному розділі нашого каталогу автоматичні стаціонарні дефібрилятори-монітори та портативні кардіодефібрилятори для серця характеризуються наявністю ряду позитивних особливостей, які виділяють їх серед аналогічного обладнання інших постачальників:

  • комбінована система живлення, що дозволяє приладу працювати від вмонтованого акумулятора, електромережі змінного струму чи бортової мережі автомобілів швидкої допомоги;
  • наявність звукової та візуальної сигналізації виконуваних процесів, мовні підказки для точного виконання необхідних дій;
  • широкі можливості використання окремих моделей завдяки наявності функцій виміру ЧСС, побудови і реєстрації ритмограми та скатерограми.

 

Придбання кардіодефібриляторів-моніторів для серця

 


Наша компанія реалізує широкий асортимент високоякісних автоматичних стаціонарних дефібриляторів-моніторів та портативних кардіо дефібриляторів для серця від передових виробників з гарантією якості. Придбати їх можливо через наш сайт або по контактному номеру телефону.

в виде галереив виде списка