Корзина
1 отзыв
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

Пульсоксиметри

Фірмові пульсоксиметри від українського виробника, компанії Біомед, зручні у використанні і підходять для вимірювання частоти пульсу у дорослих і дітей. Невелика прищіпка на палець допомагає швидко виконати процедуру. Ви можете придбати на нашому сайті портативні моделі приладів і кишеньковий пристрій, який завжди можна тримати під рукою для постійного контролю необхідних параметрів життєдіяльності. 


Портативні і кишенькові пульсоксиметри з прищіпкою


Насичення киснем гемоглобіну і рівень тиску — важливі показники стану здоров’я дорослої людини і дітей. За допомогою пульсоксиметрів Біомед з прищіпкою ви зможете оперативно відреагувати на зміни в організми, попередити негативні процеси і своєчасно розпочати терапію при потребі. Головні переваги кишенькових і портативних пристроїв з прищіпкою  українського виробника:

  • невеликі розміри портативних приладів, що забезпечують зручність використання;
  • інформативний дисплей з чітким зображенням;
  • висока точність вимірювань, тривалий час автономної роботи кишенькового пульсоксиметра;
  • можливість запису даних для кількох пацієнтів;
  • передача показників на комп’ютер.

Більш детальну інформацію по кожній моделі кишенькових і портативних пульсоксиметрів ви можете дізнатися з опису на сайті або звернувшись до наших фахівців за телефоном.

 

Оригінальні пульсоксиметри Біомед 


Якісний і точний вимірювальний пристрій — гарантія своєчасної діагностики. Наш інтернет-магазин пропонує вам придбати оригінальні пульсоксиметри з прищіпкою від перевіреного виробника — продукція Біомед користується високим попитом у державних і приватних лікарнях, її рекомендують для використання в побутових умовах. Гарантуємо повну відповідність кишенькових та портативних пульсоксиметрів наведеним на сайті характеристикам, доставляємо замовлення по всіх регіонах України. Довіряйте перевіреним виробникам Біомед!
 

в виде галереив виде списка