Корзина
1 отзыв
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

ДІАГНОСТИКА

Неможливо уявити повноцінну роботу жодної клініки без якісного, надійного і практичного у використанні діагностичного обладнання. Саме така техніка допомагає точно визначити, у чому саме проблема пацієнта і як йому допомогти. Всі представлені моделі вже пройшли необхідні сертифікації, вони повною мірою відповідають суворим світовим стандартам. Окрім того, вас приємно здивує доступна і демократична ціна. У цьому каталозі представлені найкращі моделі обладнання для відділень реанімації та інтенсивної терапії: пульсоксиметри, дефібрилятори та електрокардіографи.

 

Якісне діагностичне обладнання для відділень реанімації та інтенсивної терапії

 

Тільки у нас представлений широченний вибір різноманітного діагностичного обладнання для відділень реанімації та інтенсивної терапії, що відкриває перед вами шикарні можливості для вибору. Наші пульсоксиметри, дефібрилятори та електрокардіографи характеризуються височенною якістю, чудовою точністю, а також простотою у використанні. Вони доволі довговічні і будуть допомагати вам протягом довгих років. Ми пропонуємо тільки перевірені варіанти, які вже пройшли перевірку в клініках.

 

Пульсоксиметри, дефібрилятори, електрокардіографи

 

За допомогою наших пульсоксиметрів, дефібриляторів та електрокардіографів ви зможете більш чітко зрозуміти стан пацієнта, стабілізувати його та знову поставити на ноги. Точні, ефективні та практичні моделі діагностичного обладнання для відділень реанімації та інтенсивної терапії допоможуть вам швидко орієнтуватися в ситуації, а значить — врятувати не одне життя. Окрім того, за допомогою такої техніки ви зможете зекономити час, що часто буває справжнім рятівним кроком. Якщо у вас виникли будь-які запитання — сміливо звертайтесь до наших професійних консультантів!

в виде галереив виде списка
1 2 ... 17