Корзина
1 отзыв
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

Стерилізатори парові

Паровий стерилізатор, або автоклав — це спеціальне обладнання, яке застосовується для дезінфекції та стерилізації предметів водяною парою. Ці професійні специфічні установки спочатку були створені виключно для медичних установ. Але незабаром технологія була запозичена і впроваджена в побут.

В асортименті інтернет-магазину представлені моделі з автоматичним управлінням, призначені для стоматологічних клінік, лабораторій. Сучасне обладнання може бути оснащене спеціальним мікропроцесором, який дозволяє стежити за всіма етапами стерилізації. Деякі моделі навіть мають можливість створення всередині вакууму, завдяки чому по закінченню процесу видаляється пар. Будь-який виріб буде не тільки стерилізовано, а й висушено. Це актуально, наприклад, для обробки медичних бинтів або білизни.

 

Парові стерилізатори з автоматичним управлінням

 

Обладнання даного типу має багато переваг, серед яких можна назвати простоту користування. Серед інших плюсів парових стерилізаторів з автоматичним управлінням можна назвати:

  • автоклави відрізняються від інших типів стерилізаторів більш високою ефективністю;

  • прилади надійні і довговічні;

  • пристрої безпечні не тільки для оброблюваного медичного обладнання, а й для персоналу і навколишнього середовища;

  • короткий цикл обробки підвищує економічність використання обладнання.

Обробляти паром можна не тільки хірургічні інструменти, але і текстиль, одяг, вироби з гуми, пластику, скла. Додаткові програми дозволяють стерилізувати медичні розчини, поживні середовища та мікробіологічні культури. Отже, таке обладнання популярне не тільки в стоматологічних клініках, установах, але і в фармацевтичних, харчових, косметичних лабораторіях.

 

Обладнання для стоматологічних, клінік, лабораторій, медичних, установ

 

В асортименті можна знайти обладнання різних модифікацій, що дозволяє обрати оптимальний варіант для кожного закладу. Парові стерилізатори з автоматичним управлінням рекомендовані для приватних та державних стоматологічних клінік, лабораторій та інших медичних установ. Вартість обладнання є дуже помірною, що дозволить забезпечити якісним устаткуванням будь-який об’єкт.
 
в виде галереив виде списка
1 2 3