Корзина
1 отзыв
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

Стерилізатори повітряні

У медичних установах, косметологічних клініках і салонах краси всі інструменти повинні обов'язково піддаватися стерилізації. Найбільш ефективним приладом для знезараження є так званий повітряний стерилізатор (сухожарова шафа). В асортименті інтернет-магазину представлені моделі з одностороннім, двостороннім обслуговуванням.

В каталозі можна знайти найбільш популярні моделі обладнання, які придатні для використання в державних та приватних закладах, на виробництвах.
Функціонування устаткування передбачає обробку виробів сухим гарячим повітрям. При цьому встановлюється більш висока температура, ніж при паровій стерилізації (близько 180-190 ° С), інакше знищення патогенних бактерій буде неповним.

 

Якісні стерилізатори з одностороннім, двостороннім обслуговуванням

 

Повітряні стерилізатори з одностороннім, двостороннім обслуговуванням мають наступні переваги:

  • знезараження за допомогою сухого гарячого повітря не так шкодить матеріалу, з якого зроблені інструменти. Наприклад, при обробці парою вироби зі сталі і металів піддаються сильній корозії, чого не відбувається при сухожаровій обробці. Отже, так можна подовжити службу інструментам, стерилізуючи їх необмежену кількість разів;

  • у повітряному сухожарові-стерилізаторі виключена можливість ерозії скляних поверхонь;

  • вартість даних приладів нижче, ніж автоклавів, отже, знижуються витрати при використанні;

  • завдяки зручній системі вентиляції, для контролю температури всередині сухожарової шафи не потрібна установка додаткових вентиляційних елементів;

  • вони відносно прості в експлуатації і використанні, не вимагають специфічного догляду, споживають менше електроенергії, ніж автоклави.

Обладнання не потребує значних витрат на обслуговування, дуже рідко виходить з робочого стану. Будь-які види ремонту виконуються швидко та просто.

 

Повітряні стерилізатори українського виробництва

 

Стерилізаційне обладнання українського виробництва має довгий строк експлуатації, зберігає відмінні технічні характеристики протягом усього періоду використання.  Повітряні стерилізатори з одностороннім, двостороннім обслуговуванням можна придбати за найкращою ціною. Постійно в наявності моделі різної модифікації.

в виде галереив виде списка