Корзина
Нет отзывов, добавить
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

СТЕРИЛІЗАЦІЯ

Кожен лікар знає, як важливо тримати увесь свій кабінет у бездоганній чистоті. Представляємо вам якісні повітряні та парові стерилізатори, електричні сухоповітряні термостати.

Стерилізатори призначені для швидкої та якісної стерилізації хірургічних інструментів, термостійких шприців і голок, а також різноманітного скляного посуду та інших об'єктів медичного призначення, що використовуються у щоденній лікарській практиці. Електричні та сухоповітряні термостати потрібні для підтримки стабільної температури під час проведення бактеріологічних та серологічних досліджень.

 

Повітряні та парові стерилізатори

 

Зручні у використанні та ефективні, повітряні та парові стерилізатори ідеально підходять для будь-якого кабінету, а доступна ціна допоможе вам зекономити гроші. Наше обладнання характеризується високим рівнем автоматики, оптимальною примусовою циркуляцією гарячого повітря в камері високоякісним двигуном, а також якісною термоізоляцією. Окрім того, наші моделі повітряних та парових стерилізаторів дуже зручні у використанні, їхня панель управління доволі інформативна і передбачає індикацію температури і часу.

 

Електричні сухоповітряні термостати

 

Представлені у цьому каталозі електричні та сухоповітряні термостати здатні забезпечити просте й зрозуміле автоматичне управління, а також довгострокову підтримку потрібної температури. Крім того, обладнання забезпечує оптимальні освітлення та вентиляцію робочої камери, а у разі аварійної ситуації техніка одразу ж відреагує сигналізацією. Якісні, надійні та прості у регулюванні електричні та сухоповітряні термостати уже стали невід’ємною частиною будь-якої клініко-діагностичної та санітарно-бактеріологічної служби. Переконайтесь у цьому на власному досвіді!

в виде галереив виде списка
1 2