Корзина
1 отзыв
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

УМОВИ ГАРАНТІЇ ТА ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

УМОВИ ГАРАНТІЇ:

Яскравою демонстрацією якості продукції, яку випускає компанія, є строки гарантійного обслуговування. Вони складають:

  • для усього обладнання складає 2 роки від дати введення в експлуатацію;
  • для усіх багаторазових інструментів компанія "ЛАПОМЕД" перша в Україні пропонує своїм клієнтам гарантію 2 роки від дати поставки що свідчить про високу якість продукції, яка випускається.

Усі сервісні роботи для продукції проводяться у авторизованому сервісному центра ТОВ «ЛАПОМЕД», кваліфікованими інженерам з великим досвідом роботи. Більш того під час сервісного ремонту нашого обладнання, компанія надає резервне обладнання користувачам на час проведення таких робіт отже усі наші клієнти маються значну перевагу та можуть продовжувати роботу навіть під час виконання профілактичних або ремонтних робіт з їх обладнанням.
 

Важливо!

Усі клієнти компанії, які придбали комплект обладнання для будь-якого напрямку малоінвазивної хірургії отримують знижку 10% на усі витратні матеріали для такого обладнання, наприклад: трубки, фільтри, адаптери, кабелі тощо.

 

     У нашому магазині представленно професійне обладнання та комплектуючі для нього. Цей товар являється специфічним, тому умови повернення потрібно обговорювати! Ми гарантуємо якість обслуговування клієнтів, надійність наших товарів, а також допоможемо у будь-якому питанні!